راهکارهای تست cpu

  1. اولین راهکار که نیاز به هیچ نرم افزاری ندارد، بررسی سرعت انجام کارهای معمول کامپیوتر شماست. اگر سرعت سیستم شما کاهش پیدا کرده و یا آنکه مرتب درگیر Status bar می شوید، این مورد نشان دهنده آن است که مشکلی در سرعت پیش آمده است. قفل کردن و یا سفید شدن صفحه ها نیز نشان دهنده آن است که پردازنده شما ضعیف است.
    دومین راهکار کمی تخصصی تر است. غالبا پردازنده هایی که دچار افت سرعت می شوند، به شدت داغ می شوند. اگر دچار خاموش شدن ناگهانی رایانه می شوید و یا فن پردازنده شما به صورت دائمی در حال کار است. حتما با مشکل کاهش سرعت پردازنده روبرو می شوید. سرعت پردازنده در زمانی که دمای آن بالا می رود کاهش پیدا می کند.
    سومین راهکار ظاهر شدن علامت دایره رنگی و یا ساعت شنی در کنار نشانگر ماوس است. اگر به طور دائم و در زمانی که هر دستور را اجرا می کنید این نشانگر برای شما ظاهر می شود. شما مشکل جدی در پردازش دارید.

نکته: گاهی از اوقات با ارتقا نرم افزار سیستم عامل و یا استفاده از برخی از نرم افزارهای سنگین، ممکن است شما دچار مشکلات بالا شوید. این مشکلات بیشتر از آن که به خاطر پردازنده باشد، مربوط به افزایش حجم کاری است. بهترین کار در اینجا ارتقای پردازنده است.

اقدامات لازم در هنگام خرید تلفن همراه

اقدامات لازم در هنگام خرید تلفن همراه

با اجرای طرح رجیستری یکی از اقداماتی که باید قبل از خرید دستگاه سیم‌کارت خور توسط شخص خریدار انجام شود، استعلام اصالت دستگاه است. استعلام اصالت …

آموزش تست CPU

آموزش تست CPU

راهکارهای تست cpu اولین راهکار که نیاز به هیچ نرم افزاری ندارد، بررسی سرعت انجام کارهای معمول کامپیوتر شماست. اگر سرعت سیستم شما کاهش پیدا کرده و یا آنکه مرتب…

0
سبد خرید
  • No products in the cart.