شرایط و ضوابت خرید کالا

در راستای  آسودگی خاطر مشتریان عزیز، شرایطی برای بازگردانی و تعویض کالاها بر اساس قوانین شرکت های گارانتی دهنده تعیین شده، که در صورت بروز مسئله پس از خرید بتوانید از این شرایط استفاده کنید.

 

نکته : حتما کالای خود را در لحظۀ دریافت از شخص تحویل دهنده از لحاظ ظاهری بررسی نمایید ، چون تحویل گرفتن کالا بمنزلهۀ تایید سلامت ظاهری آن است و پس از آن اعلام ایراد ظاهری به هیچ عنوان پذیرفته نیست و کالا از گارانتی و خدمات پس از فروش خارج است.در صورت بروز هرگونه مشکلی برای کالاهای دارای گارانتی شرکتی ارسال برای شرکت گارانتی کننده به عهده مشتری میباشد.

 

هزینه‌های ارسال:

درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پذیرش کالا و تعویض آن، هزینه های ارسال کالا به عهدۀ فروشگاه اینترنتی آریامِن است و در صورت عدم تایید، هزینه‌ها به عهدۀ مشتری است. لطفا روش ارسال کالا به فروشگاه اینترنتی آریامِن را حتما با کارشناسان واحد گارانتی هماهنگ فرمایید.

درصورتیکه کالای سفارش داده شده با کالایی که دریافت کرده‌اید تفاوت دارد:

  · این تفاوت باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت به فروشگاه آریامِن اطلاع داده شود.

  · در صورتیکه این تفاوت از روی جعبه (رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ به آریامِن بازگردانده شود، در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.

  · در صورتیکه تفاوت کالا از روی جعبه قابل تشخیص نبود، اما پس از باز کردن پلمپ متوجه تفاوت کالا شدید، باید کالا را بدون اینکه از آن استفاده شود، برای فروشگاه آریامِن ارسال کنید، در صورت استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.

· مسئولین فنی ظرف مدت 48 ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت مطرح شده خواهند پرداخت و در صورت تایید کارشناس آریامِن، کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان، کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

  . از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

  . بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

       استان تهران – شهر تهران – خیابان ولیعصر – پاساژ تجاری و اداری نور تهران – طبقه سوم تجاری – واحد 9171 – کد پستی : 1416798913

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

  . اگر وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش آریامِن برسد، هزینه‌های ارسال به عهده آریامِن است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس Info@ariamen.com ارسال فرمایید.

چطور درخواست خود را جهت بازگشت کالا به شما اطلاع دهم؟

  شما میتوانید با تماس به شماره 02188228497 درخواست خود را اطلاع دهید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره سفارش الزامی است.

 

0
سبد خرید
  • No products in the cart.