ضمن تشکر از انتخاب شما
در راستای آسودگی خاطر مشتریان عزیز،نکاتی برای ثبت سفارش و خدمات گارانتی در فروشگاه اینترنتی آریامِن وجود دارد که در زیر ذکر شده است.

ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ همکاران ما با شما برای هماهنگی ارسال تماس میگیرند.
نکته اول:این هماهنگی تا 1 الی 2 ساعت بعد از ثبت سفارش (در ساعات کاری فروشگاه) با مشتری (صرفا برای برسی اطلاعات سفارش) صورت میگیرد.
نکته دوم: هیچ سفارشی بدون هماهنگی با مشتری ارسال نمیشود.

پردازش سفارش

پردازش سفارشات تا ساعاتی پس از ثبت سفارش انجام میشود.
نکته:تمامی کالا ها در هنگام پردازش به طور صحیح بسته بندی شده تا در هنگام ارسال دچار مشکل نشوند.

ارسال

در فروشگاه اینترنتی آریامِن ارسال کالا تا 24 ساعت کاری انجام میشود.
نکته اول:برای شهر تهران ارسال کالا از طریق پست یا پیک (وابسته به انتخاب مشتری)صورت میگیرد.
نکته دوم:ارسال کالا برای سایر نقاط کشور از طریق پست یا تیپاکس (وابسته به انتخاب مشتری)صورت میگیرد.
نکته سوم:هزینه ارسال و بیمه سفارش به عهده مشتری می باشد.
نکته چهارم:بیمه کاملا اختیاری میباشد و توسط پست یا تیپاکس(وابسته به انتخاب مشتری) صورت میگیرد.
نکته پنجم:ارسال با پیک بیمه نمیشود و در صورت وجود هرگونه اشکال ظاهری از دریافت کالا خودداری نمایید.(تحویل گرفتن کالا به منزله تایید سلامت ظاهری می باشد.)

اصالت کالا

در صورتی که در مشخصات کالا مغایرتی وجود داشت مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت این مشکل را به فروشگاه اینترنتی آریامِن اطلاع دهد.
نکته اول:اگر این مغایرت از ظاهر کالا مشخص باشد کالا باید پلمپ به دست فروشگاه اینترنتی آریامِن برسد.(در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.)
نکته دوم:اگر این مغایرت از ظاهر کالا مشخص نباشد کالا باید بدون استفاده به دست فروشگاه اینترنتی آریامِن برسد.(در صورت استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.)
نکته سوم:مسئولین فنی ظرف مدت 48 ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت مطرح شده خواهند پرداخت و در صورت تایید کارشناس آریامِن، کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان، کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.
نکته چهارم:درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پذیرش کالا و تعویض آن، هزینه های ارسال کالا به عهدۀ فروشگاه اینترنتی آریامِن است و در صورت عدم تایید، هزینه‌ها به عهدۀ مشتری است. لطفا روش ارسال کالا به فروشگاه اینترنتی آریامِن را حتما با کارشناسان واحد گارانتی هماهنگ فرمایید.
نکته پنجم:از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
نکته ششم:بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

       استان تهران – شهر تهران – خیابان ولیعصر – پاساژ تجاری و اداری نور تهران – طبقه سوم تجاری – واحد 9171 – کد پستی : 1416798913
نکته هفتم:هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

    اگر وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش آریامِن برسد، هزینه‌های ارسال به عهده آریامِن است.
    برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس Info@ariamen.com ارسال فرمایید.
نکته هشتم:چطور درخواست خود را جهت بازگشت کالا به شما اطلاع دهم؟

  شما میتوانید با تماس به شماره 02188228497 درخواست خود را اطلاع دهید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره سفارش الزامی است.

گارانتی کالا

کالاهای دارای گارانتی شرکتی:فروشگاه اینترنتی آریامِن درغبال کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی می باشند و دچار مشکل فنی شده هیچ گونه مسئولیتی نداشته و هماهنگی با شرکت گارانتی کننده به عهده مشتری میباشد.
کالاهای دارای گارانتی آریامِن:تمامی کالاهایی که دارای گارانتی فروشگاه میباشند و در بازه زمانی تایین شده در فاکتور دچار مشکل فنی میشوند شامل گارانتی قرار میگیرند.
نکته اول:این مشکل باید تا قبل از پایان تاریخ گارانتی به فروشگاه آریامِن اطلاع داده شود.
نکته دوم:کارشناسان فنی تا 48 ساعت پس از تحویل کالا نتیجه را به مشتری اعلام میکنند اگر کالا شامل گارانتی باشد کالا برای مشتری تعمیر یا تعویض میشود (وابسته به شرایط کالا) اگر کالا شامل گارانتی نباشد کالا برای مشتری برگشت داده میشود.

0
سبد خرید
  • No products in the cart.